Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
Ručně malované hrnky
Nově v našem e-shopu nabízíme ručně malované hrnečky na různá témata. Texty lze měnit dle přání zákazníka. číst celé
Ručně zhotovené výrobky
Novinkou ve zboží jsou ručně vyrobené módní doplňky. Zatím náramky a kabelky, ale těšit se můžete i na jiné krásné věcičky. číst celé
05.12.2019 Autopatie
Autopatie
Autopatie je alternativní metoda posílení zdraví, která působí na jemnohmotné tělo člověka pomocí vysoce ředěného autopatického preparátu. Autopatie m... číst celé
Zobrazit všechny články
Chcete vědět, co je nového?

Níže zadejte svůj e-mail a neuteče Vám žádná důležitá informace o nových produktech a slevách. Můžete se kdykoli odhlásit. 

Doprava

 

 

 

05.12.2019
Komentáře (0)

Autopatie

Autopatie

Autopatie je alternativní metoda posílení zdraví, která působí na jemnohmotné tělo člověka pomocí vysoce ředěného autopatického preparátu. Autopatie má podobné účiny na organismus jako homeopatie a pracuje na stejném principu. Na rozdíl od homeopatie, autopatický preparát vždy rezonuje s nemocným, protože se vyrábí přímo z jeho vlastní informace. Autopatický preparát se nejčastěji vyrábí ze sliny, dechu nebo prány nemocného. K výrobě preparátu se nejčastěji používá autopatická lahvička. Dech a slina se připravují buď se zahřátím, nebo bez. Nízké ředění ovlivňuje hlavně fyzické tělo a používá se u akutních stavů a vážných chronických nemocí, vysoké ředění působí na jemnější struktury, které zpětně ovlivňují fyzické tělo. Děti na autopatii reagují velmi dobře a jejich zdravotní stav se zlepšuje rychleji než u dospělých osob.

Jaké ředění zvolit?

Na začátku autopatického působení je potřeba se zamyslet nad tím, v jaké kondici je naše tělo a jestli naše zdravotní problémy jsou akutní nebo chronické.

U akutních nemocí jako je například nachlazení, infekční nebo bakteriální onemocnění je vhodné připravovat preparát i několikrát denně a začít s ředěním 1 litr. Ke zlepšení většinou dojde během dvou dnů a pak je potřeba zvednout ředění na 2 litry a takto dále pokračovat. Vždy, když dojde ke zlepšení tak podáváme buď stejný preparát, nebo zvýšíme množství vody na přípravu preparátu o jeden litr.

U závažných chronických onemocnění je lépe začít ředit preparát 1 litr a čekat jak tělo zareaguje 14 dnů až měsíc. Pokud pocítíme zlepšení, můžeme pokračovat s přípravou z 1 litru vody nebo zkusit zvednout ředění na 2 litry (dvojnásobek předchozího ředění) a opět čekat na reakci organismu. Pokud si nejsme jisti, jestli můžeme zdvojnásobit množství vody na ředění, tak můžeme i nadále podávat preparát z 1 litru vody a množství vody zvýšit až tehdy, kdy budeme mít pocit, že se náš stav začíná opět zhoršovat. Pak je potřeba množství vody zvednout a čekat až se začne opět zdravotní stav zlepšovat. Takto postupně zvyšujeme množství vody na přípravu preparátu. Tento postup léčby je také vhodný u starších lidí.

U chronických nemocí, které nejsou závažné a osob, které mají celkem dobrou vitalitu, je vhodné začít preparát připravovat z 3 až 6 litrů vody a po zlepšení zvednout na dvojnásobek nebo ze začátku například o 2-3 litry. Zvyšování vody na přípravu preparátu probíhá na stejném principu jako u závažných chronických onemocnění (viz předchozí odstavec).

Autopatická detoxikace

Detoxikace organismu je nejen vhodná při různých onemocnění, ale také pokud se chystáte redukovat svoji hmotnost. Autopatická detoxikace odstraňuje z těla různé parazity, které brání v uzdravení nebo snižování hmotnosti. Při detoxikaci pomocí autopatie postupujeme tak, že podáváme 4 dny preparát ze zahřáté sliny ředěný 0,5 litrem vody, poté 4 dny podáváme preparát ředěný 1 litrem vody, dále 4 dny podáváme preparát ředěný 2 litry vody, dále 4 dny 3 litry vody a nakonec 4 dny 4 litry vody. Pokud pociťujeme zlepšení tak dále zvyšujeme množství vody dle postupů uvedených v části „Jaké ředění zvolit?“.

Závěr

Protože každý člověk je jedinečný nelze tyto postupy brát doslovně. Je to jakýsi všeobecný návod, jak se má s autopatií pracovat. Každý člověk by se tedy měl hlavně řídit svou intuicí a reakcí těla na léčbu. Pokud si nejste jisti, jak postupovat, obraťte se na vyškoleného poradce v oblasti autopatie.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Copyright © 2022 Jannyst
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz